Lista produktów według marki Timothy Han / Edition

Timothy Han / Edition

Perfumy Timothy Han Edition łączą ze sobą najczystsze naturalne składniki, tworząc wyjątkowe zmysłowe historie, które pobudzą Twoją wyobraźnię i urzekną osoby wokół Ciebie.

Każdy z zapachów inspirowany jest kultowymi dziełami literatury. Historie, które zagłębiają się w relacje międzyludzkie – z nami samymi, innymi lub z naszym otoczeniem. Han wierzy, że cała nasza egzystencja jako mieszkańców miast opiera się na naszej potrzebie nawiązywania codziennych relacji z tymi, których spotykamy. Ta podróż jest nie tylko inspiracją dla zapachu, ale jest zawarta w każdym aspekcie olfaktorycznej przygody, od zapachu, przez nazwę, po butelkę i nawiązaną współpracę artystyczną. Sposób, w jaki zapach rozwija się na tych, którzy zdecydują się go nosić, staje się ich historią.

Han nazwał firmę Editions Perfumes, ponieważ zdecydował się produkować perfumy w małych partiach zwanych edycjami. Podobnie jak winogrona w dobrym winie, surowce zapachowe zmieniają się z roku na rok. Celebrowanie tych subtelnych różnic oznacza, że tworzona jest tylko ograniczona liczba, a numeracja edycji pozwala łatwo zidentyfikować, z której partii perfum pochodzi Twój flakon.

Każdy zapach będzie również zawierał numerowane dzieło sztuki na okładce pudełka, które jest powiązane z indywidualnym artystą. Podobnie jak różne okładki, które pojawiają się z każdym nowym nakładem książki, każde wydanie perfum będzie zawierało nową grafikę tego samego artysty.