Lista produktów według marki Estoras

Estoras

Marka ESTORAS, założona przez Paula-Antona Esterházy, jest współczesnym hołdem złożonym jego dziadkowi, księciu Antalowi Esterházy. Jego charakter, pasja i przygody stały się inspiracją dla pierwszego zapachu ESTORAS: ANTAL. Perfumy, które zapraszają nas do fascynującego świata Antala Esterházy: prawie 100 lat temu namiętny kierowca wyścigowy i jego najlepszy przyjaciel, hrabia László Almásy, wyruszyli w pełną przygód podróż przez Saharę. Była to era wielkich odkrywców, nieustraszonych poszukiwaczy przygód i legendarnych dżentelmenów.

Zaczęło się pewnego zimowego dnia. Siedząc przy kominku w Alpach Szwajcarskich, tęskniąc za ciepłem i słońcem – oazą pustyni. Kaprys zamienił się w dżentelmeński zakład i na miejscu dokonano ustaleń. Wkrótce ich pojazd Steyr został rozpakowany ze skrzyni na północnych wybrzeżach Afryki. Stamtąd Antal i Lászlo wyruszają przez piasek, aby jako pierwsi przejechać Saharę standardowym samochodem drogowym. Ta śmiała podróż stała się znana jako Esterházy Safari.

Prawie sto lat później jego wnuk, zainspirowany małą butelką perfum Antal stworzył ESTORAS, aby uchwycić tego ducha przygody, dla tych, którzy dzisiaj ścigają swe marzenia.

Nonszalancja i klasa, śmiałość i elegancja: ESTORAS ożywia wyjątkowość tamtych czasów i interpretuje je we współczesny sposób. Prawdziwy styl jest po prostu wieczny.