Lista produktów według marki Onskad

Onskad

Onskad to marka założona przez Virginie Dhoye, która współpracuje z trzema wyjątkowymi kobietami: Léą Hiram (perfumerką), Isabelle Bonnal (gawędziarzem) i Moniką Lind (ilustratorką). Onskad to słowo wywodzące się z połączenia sylab w języku szwedzkim, oznaczające „realizację snu”. Wizją były dedykowane zapachy związane z epokami we współczesnej historii, ale dodające nowoczesne zwroty akcji: 30 dla lat 30., 50 dla lat 50. i 80 dla lat 80. Założony niedawno Onskad oferuje retrospektywną kolekcję trzech perfum o nazwach, które mówią same za siebie: Onskad 30 ’, Onskad 50’ i Onskad 80’; trzy dekady drogie założycielce Virginie Dhoye. ONSKAD oferuje urzekające, pieszczotliwe przerywniki, które pobudzają wyobraźnię. Wcześniej lubiane perfumy „otoczą Cię w kontemplacyjnym i inicjacyjnym szlaku. Perfumy Onskad niepokoją uwodzicielską i otulającą aurą. Nasza obietnica manifestowa „Obiekty Pożądania Zapachowego” nabiera tutaj pełnego znaczenia. Aby odpowiedzieć na aspirację, pragnienie; pożądać stylu życia swoich marzeń i ambicji. Czy nie jest powiedziane, że perfumy są najzdolniejszymi uwodzicielami? Struktura węchowa zaprojektowana jest tak, aby rosnąć z czasem. Rozległe zapachy, które przenikają się i stają się jednym. Zapachy, które przemawiają za Ciebie. Prostokątne i czarne flakony ozdobione są ilustracjami nawiązującymi do sylwetek z kobiecych magazynów, nawiązującymi do wizualizacji każdej dekady. Każde perfumy mają swoją unikalną nasadkę, odpowiadającą konkretnemu okresowi.


Manifest ONSKAD:

Wizjonerstwo
To współczesne zapachy o nietypowej i kontemplacyjnej architekturze, niczym ozdoba do noszenia na sobie. Przedmioty węchowego pożądania, ikoniczne ilustracje, które są jednocześnie awangardowe i ponadczasowe. Pożądamy podprogowego efektu zaskoczenia tego, co nigdy nie pachniało. Perfumy jako prawdziwe wyzwalacze wymyślonych retrospekcji.

Francuski styl
Porywająca fascynacja perfumami. French Touch to nie tylko styl, ale także dodatkowa dusza marzeń. Francuski dotyk narzucił się odważnym urokiem. Onskad Fragrances to marka, która zwraca uwagę na szczegóły, przemyślana i wyprodukowana we Francji. Onskad to poszukiwanie bardzo francuskiego stylu.

Styl życia
Zapachy Onskada to głębokie refleksje na temat wszystkich kodów stylu życia. Kolekcja Retrospective to efekt olfaktorycznych poszukiwań antropologicznych wokół ulubionych lat projektantki. 3 style życia jako powody do bycia, do myślenia, a przede wszystkim „Art de Vivre”. Powrót do lat 30-tych,50-tych i 80-tych. Mówią o teraźniejszości, inspirują przyszłość i przywołują szczęśliwe dni.

Doskonałość
Onskad ma przyjemność i zaszczyt współpracować z renomowanymi ekspertami w branży perfumeryjnej. Naszą dewizą jest „bezkompromisowa jakość”. Doskonałość Onskad to luksusowa usługa. Nieliczni szczęśliwi będą mieli przywilej porozmawiać z założycielem w wirtualnej sferze.

Nowoczesność
Nowoczesne perfumy to takie, które przeciwstawiają się modzie. Nowoczesne perfumy antycypują jutro i dają doskonałą wizję tego, o co w nich chodzi.