Lista produktów według marki Orens

Orens

Świat jest rozległy. Kiedy starannie wybierasz konkretne osoby, aby spotkać się z nimi w wybranym miejscu w określonym czasie, osoby te są prawdopodobnie związane z tobą celem lub misją. Kumulacja energii lub nastroju, spotykają się, aby dzielić wspólne wartości, idee lub ambicje. Sprawdzona niezliczoną ilość razy na przestrzeni wieków, prawda ta odcisnęła piętno najpiękniejszymi historiami o spełniających się pasjach i marzeniach.

Orens, to hipnotyzująca opowieść o perfumach i podróżach. Czterech obcych sobie profesjonalistów wyruszyło w cztery różne odkrywcze podróże, które łączyło jedno: pasja do perfum. Specjalizując się w opracowywaniu opakowań, projektowaniu, sprzedaży i marketingu oraz zapachach, każdy z czterech ekspertów wykonywał misję biznesową, która wymagała od nich odkrycia pewnych tajemnic w świecie perfum. Z jakiegoś powodu los połączył ich podczas podróży. Oprócz przygód w drodze, podróżnicy wymieniali się historiami o swoich pasjach oraz życiową wiedzą o perfumach, dyskutując o przyszłych projektach i ambicjach. Perfumy były głównym tematem ich rozmów, aż padło słowo „Orens”. „Orens” znajdował się na liście życzeń każdego prawdziwego podróżnika, a nasi czterej pasjonaci nie stanowili wyjątku. Uznawany za tajemniczy ogród znany był ze swoich zdumiewających miejsc, a także niezrównanego wyboru rzadkich kwiatów i mistycznych roślin. Daleki Orens był poszukiwany przez wiele ciekawskich umysłów, ale docierało do niego niewielu. Kolejne dni w podróży ujawniły podróżnym znaki, których nie mogli zignorować. Czuli, jakby ślady tajemniczych Orenów pojawiały się w najbardziej przypadkowych formach.

Czy to dzięki niebezpiecznym wskazówkom, które znaleźli w najbardziej nieoczekiwanych miejscach, czy opowieściom przekazywanym podczas różnych spotkań, elementy układanki łączyły się w całość, a obrazy ogrodu i jego filarów nabierały kształtu w umysłach podróżników. Przytłoczeni inspiracją, nie mogli się doczekać, aby podzielić się ze światem swoimi ekscytującymi odkryciami i miłością do zapachów.

Tak powstały perfumy „Orens”. Luksusowe opakowania w kształcie tuby, które przypominają kolumny ogrodu Orens. Wymarzony projekt pasjonatów podróży, perfumy Orens, są pięknie zaprojektowanym i elegancko, ale i praktycznie zapakowanym produktem, aby pozostać symbolem zamiłowania do wędrówki, ułatwiając wygodną podróż i zachęcając do wiecznego wędrowania po świecie. Perfumy Orens powstały jako hołd dla przygody związanej z pasją do piękna i perfum. Metalowa rzeźbiona tuba, wyjątkowy przedmiot, reprezentuje filary ogrodów Orens i ma być przedmiotem kolekcjonerskim. Wzory inspirowane są wskazówkami zebranymi podczas przygody podróżnika, a każdy z nich reprezentuje miejsce i czas, w którym powstały wspomnienia.