Lista produktów według marki Masque Milano

Masque Milano

Masque Milano to wyrafinowana i oryginalna włoska marka zapachów niszowych, która prezentuje elegancką kolekcję doskonałych zapachów autorstwa najlepszych perfumiarzy na świecie.

Markę Masque Milano stworzyło dwóch Pasjonatów: perfum, życia, przygód, podróży, czytania, muzyki. Ta dwójka marzycieli: Alessandro Brun i Riccardo Tedeschi, po latach poszukiwań zapachów i esencji w Grasse oraz rzemieślników z całych Włoch, w 2010 roku założyli firmę perfumeryjną.

Obydwaj uwielbiają designerskie przedmioty, naturalne materiały, ręcznie robione detale. Wierzą – i nieustępliwie szukają – zaangażowanego życia zawodowego, a także radości życia i rozpieszczania się. To dwójka zagorzałych marzycieli, którzy postanowili ożywić swoje emocje tworząc Masque Fragranze.

W Masque Milano podróż do stworzenia nowego zapachu zawsze zaczyna się od osobistego spotkania z „nosem”. Proste, ale ważne czynności: wizyta w laboratorium artysty, wysłuchanie opowieści o jego życiu osobistym i zawodowym, analiza podejścia do tworzenia perfum i wąchanie najlepszych kreacji. A potem opisanie wizjonerskiego projektu, zaproponowanie współpracy, na koniec stworzenie nowego zapachu.