Lista produktów według marki PHOTO/GENICS +CO

PHOTO/GENICS+CO

PHOTO/GENICS + CO to amerykańska marka perfumeryjna z siedzibą w Los Angeles, która tworzy niestandardowe i doskonałe zapachy. Powstała ona w 2017 roku jako oddział Photogenics Media, jednej z czołowych agencji modowych w Los Angeles. Perfumy PHOTO/GENICS + CO są głęboko zakorzenione w holistycznym i organicznym stylu życia w Kalifornii, przy użyciu niestandardowych mieszanek olejków eterycznych i podobnych składników. Jedyne w swoim rodzaju zapachy czerpią z właściwości terapeutycznych i psychoaktywnych ziół i roślin, a prezentowane są w rzeźbiarskich naczyniach z ukłonem w stronę brutalistycznego ruchu architektonicznego.

Właścicielka/założycielka marki Nicole Bordeaux (niegdyś odnosząca sukcesy modelka) jako muza Guya Bourdina w młodym wieku zanurzyła się w świat kultowej światowej mody i sztuki, dając marce jej wyjątkowy wgląd w to, co składa się na dobry projekt i niekonwencjonalną sztukę.

Misją PHOTO/GENICS + CO jest: - Twórz znaczące produkty, które pięknie pachną - Twórz produkty, które są głęboko związane z ziemią - Twórz produkty, które celebrują piękno każdego użytkownika, niezależnie od płci - Twórz wyjątkowe i rzeźbiarskie produkty, które są piękne, seksowne i odważne.