Spirito Fiorentino

   Nuty głowy: lilia, pomarańcza, jaśmin, szafran
   Nuty serca: magnolia, ylang-ylang, ambra, konwalia
   Nuty bazy: mech dębowy, drzewo sandałowe, brzoza, toskańska skóra, piżmo, ambra

   1 550,00 PLN
   Pojemność
   Ilość
     Dostępny

   Jednym z najbardziej fascynujących miast we Włoszech jest niezwykła Florencja, bogata w historię, tradycje i piękno, pełna uroczych zaułków z zapierającymi dech w piersiach pomnikami. Każdy kamień czy cegła historycznych budynków emanuje opowieściami i legendami, urzekając zwiedzających od pierwszej chwili. 

   Spirito Fiorentino, „Duch Florencji”, jest wspomnieniem Paola i Tiziany zaczarowanych miejsc, które wraz z dziadkiem w zdumieniu i zachwycie odwiedzali w tym pięknym mieście.

   Zapach otwiera się bukietem kwiatów, z których wyłania się fioletowa lilia (symbol Florencji) i jaśmin, otulone mocą włoskiego szafranu i świeżością pomarańczy. Nuty głowy, niezwykle wyrafinowane i delikatne, spoczywają na intensywnym sercu, zdolnym sprawić, by ta wymarzona podróż, jaką jest poznawanie zapachu była niezapomniana. Następnie wyłania się elegancja ylang ylang połączona z wyrafinowanym uwodzicielstwem magnolii, podkreślona przez rzadką i pociągającą ambrę otuloną eteryczną słodyczą białej konwalii. Całość oparta jest na bazie szlachetnego i niepowtarzalnego drewna, mchu dębowego oraz toskańskiej skóry.

   Zapach zamknięty jest w pięknym czerwonym flakonie.

   Rodzaj zapachu
   EXTRAIT
   Rodzina zapachowa
   kwiatowo-drzewno-piżmowa
   Twórca
   Paolo Terenzi
   Kraj
   Włochy
   Dla kogo
   dla niego
   dla niej

   Specyficzne kody

   ean13
   8016741572579